Více o divizi GASTRO

Sving

 

 

Divízia GASTRO zaujíma vedúce postavenie na českom gastronomickom trhu. Vybavuje prevádzky spoločného stravovania, nemocnice, domovy dôchodcov, hostince, reštaurácie a hotely od základnej úrovne až po najvyššie možné triedy. V súčasnej dobe sa firma SVING stará o približne 25 000 zákazníkov. Sieť ôsmich pobočiek s predajňami Cash & Carry a zákazkovou kanceláriou je rozmiestnená po celom území Českej republiky. Tieto predajne slúžia k okamžitému nákupu viac než 4 000 položiek.  Zamestnanci predajní sú pravidelne školení v ponúkanom sortimente a sú pripravení Vám poradiť s Vašim nákupom. V prípade, že nenájdete Vami požadovaný tovar v našich predajniach, obráťte sa na našich pracovníkov, ktorí Vám radi poradia, prípadne tovar objednajú.

 

Organizujete akciu a nemáte dostatok vlastného inventáru?
Máme pre Vás pripravenú požičovňu skla, príborov, porcelánu a drobného inventáru.

 

Otvárate novú prevádzku a neviete si rady?
Kontaktujte našu firmu a náš obchodný zástupca Vám pomôže s vypracovaním celého projektu vrátane spracovania kompletnej štruktúrovanej ponuky.

 

Potrebujete dodávateľa potravín?
Nedávno sme vo všetkých predajniach zaviedli predaj potravín, nápojov a tabakových výrobkov. Súčasný sortiment neustále rozširujeme tak, aby sme boli schopní pružne reagovať na všetky požiadavky zákazníkov. Po dohode môžeme pravidelne zavážať aj Vašu prevádzku.

 

Pre vybavenie nových gastronomických prevádzok, obnovu vybavenia existujúcich a spracovanie nových projektov sú pre Vás k dispozícii zákazkové kancelárie firmy SVING. Tieto pracoviská sledujú najnovšie trendy v gastronómii a hotelierstve a sú pripravené Vám ponúknuť to najvhodnejšie riešenie z viac než 10 000 položiek najrôznejšieho sortimentu. Pracujeme po celej Českej republike, regionálne v spolupráci s pobočkami SVING ponúka svojim zákazníkom radu služieb. V prípade záujmu Vám zakúpený tovar zavezieme v dohodnutom termíne až do Vašej prevádzky. V priebehu roku pripravujeme v našich predajniach špeciálne predajné akcie, ktoré formou letákov zasielame všetkým našim zákazníkom. V letákoch ponúkame štandardný aj kampaňový tovar za špeciálne ceny, predstavujeme tu služby a uvádzame na trh novinky v našom sortimente.

 

Copyright © MB - SVING s.r.o. 2008 - 2015 hore ^