Více informací o divizi

História MB - SVING

História:

1990 – Sving s.r.o.
1992 – GB – Sving s.r.o.
1992 – Sving – Chemo s.r.o.
1993 – Sving – Hydrotec, s.r.o.
1994 – Sving – Dekor s.r.o.
1999 – zlúčenie jednotlivých firiem do MB-Sving s.r.o.

 

 

Firma MB-SVING, s.r.o. bola založená v roku 1990 Ing. Jiřím Svobodom a Ing. Zdeňkom Krchovom s ďalšími dvomi hlavnými spoločníkmi Ing. Ondřejom Svobodom a Ing. Tomášom Krchovom. Firma rozvinula svoju činnosť do 4 sfér podnikania, ktoré dnes tvoria základ komoditného členenia firmy do divízií:

 

GASTRO – najvýznamnejší český distribútor gastronomického vybavenia. Predaj tovaru prebieha v ôsmich gastro-marketoch v Čechách a jedného na Slovensku, formou C+C a jednej strane a formou priameho predaja do českej i medzinárodnej hotelovej siete na strane druhej.

 

 

CHEMO – najvýznamnejší český distribútor keramických farieb pre dekoráciu úžitkového skla, porcelánu a automobilového skla. Dodávateľ základných surovín výrobcom farieb a lakov. Predaj prebieha cez tri predajné jednotky v Čechách a jednu na Slovensku.

 

 

STAVO – Odvodňovacie systémy – je distribútorom kompletného sortimentu kanalizačnej liatiny a odvodňovacích žliabkov značky HYDROTEC a doplnkových programov plastových odtokových rúr, mestského mobiliáru, lapačov nečistôt a vstupných kanalizačných šácht.

   

 

UPRATOVACIA TECHNIKA – táto najmladšia divízia zaisťuje predaj a servis upratovacích a čistiacich strojov značky EUREKA. Spolu so sprievodnými programami upratovacích vozíkov, špeciálnej čistiacej chémie a profesionálnych hygienických výrobkov tak zabezpečuje kompletné dodávky upratovacím firmám v Čechách aj na Slovensku.

 

  

Stanovisko bánk a ratingových spoločností:


Firma MB-SVING s.r.o. dosahuje už mnoho rokov pozitívne výsledky ako v obrate, ktorý sa blíži k 1 miliarde Kč, tak v tvorbe zisku. Výsledkom je mimoriadne pozitívne hodnotenie ako partnerských bánk, Komerčnej banky a.s., Citibank a.s., tak ratingovej firmy Dan and Brandstreet, ktorá na našu firmu vydala už tretí rok hodnotenie 1A1.

 

obchodné oddelenie + predajňa C+C
Praha 9 . Malešice, 198 00, Průmyslová 1523
tel.: 272 090 810, 272 090 822
fax: 272 090 823
prevádzková doba: Po-Pia 8.30-17.00 hod.

e-mail: sving.obchod@sving.cz 

 

Copyright © MB - SVING s.r.o. 2008 - 2015 hore ^